Гравіювання

Додайте персональне гравіювання до гаджета:

Ультрафіолетовий друк – це друк на різних поверхнях за допомогою спеціального чорнила, яке засихає від ультрафіолетового випромінювання і якісно носиться. Оберіть будь-який напис, малюнок, свою особливу фразу або навіть логотип. Менеджери проконсультують вас по розташуванню, підберуть ідеальний шрифт та покажуть макет. Ви можете вибрати будь-який колір чорнила, ми втілимо з максимальною точністю ваші побажання.

Лазерне гравіювання. На будь-якому гаджеті гравіювання методом лазерного нанесення виглядатиме витончено та особливо презентабельно. Цей тип тиснення улюбленець серед клієнтів для особливих фраз, ініціалів чи міні-логотипів. Цей тип гравіювання виглядає шикарно на гладких блискучих та матових матеріалах, таких як блокнот  чи портмоне з еко-шкіри. Лазерне гравіювання не матиме кольору, як УФ друк, тому не кидається в очі та ідеально підходить для любителів мінімалізму.

Мікс лазерного гравіювання та УФ друку. А якщо на обкладинці хочеться мінімалізму, а всередині малюнок чи уривок з вірша? Легко! Поєднуйте типи гравіювань та втілюйте будь-які ваші задуми.